Якщо серед типових проектів немає такого, що задовільнить всі ваші вимоги, повністю підійде під особливості місцевості чи рельєф ділянки, ми пропонуємо розробку індивідуального проекту житлового будинку, в якому будуть максимально втілені всі ваші вимоги і бачення свого власного життєвого простору.

Індивідуальний проект – це ексклюзивний проект будинку, розроблений виключно за Вашими побажаннями та вихідними даними. Проектування ескізу виконується в 3D моделі, на етапі якого є можливість пропрацювати всі побажання дощо планування та зовнішнього вигляду, задати розмірні параметри будинку, і уже після погодження планів і 3D моделі будинку виконуються робочі креслення. Остаточна вартість такого проекту буде залежати від загальної площі будинку.

В першу чергу, при виборі проекту будинку необхідно визначитися, з якого матеріалу будувати: з дерева, цегли, керамічних блоків, газобетону чи пінобетону. Від застосовуваного матеріалу залежить багато різних факторів, що впливають на вартість, довговічність і енергоефективність майбутньої споруди. Матеріал, з якого буде будуватися будинок, впливає і на навантаження на фундамент, і на конструкцію даху, і на майбутні витрати по його експлуатації. Готовий індивідуальний проект будинку включатиме в себе повний, прорахований набір креслень і специфікацій на матеріали необхідні для побудови житла.

 

Заявка на розробку індивідуального проекту будинку: